Колібріс піклується 2017 ❤ Допомагаємо РАЗОМ дітям ЗНОВУ!

Розкажемо про три дитячих будинки, де мешкають діти-сироти, неповно справні та інші обділені долею вихованці, і у яких ми були в гостях в рамках нашого проекту в попередні роки. У Рожищенському навчально-реабілітаційному центрі для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (м. Рожище, Коте Шилокадзе, 13) мешкають і навчаються діти з легкою розумовою відсталістю, складними вадами розвитку, діти-інваліди та діти з малозабезпечених сімей. Кімнати, де вони живуть - чисті, затишні, проте багато з них потребують ремонту.

З гордістю директор показувала спеціально обладнані кімнати для реабілітації вихованців, розповідала про те, що є дітки, які не живуть у них в інтернаті, проте з батьками ввечері приїжджають для виконання вправ, покращення загального стану, і дуже задоволені такій можливості. Для цього закладу ми привезли продукти (цукор, гречку, рис, макарони, олію тощо), засоби гігієни (мило, шампуні, зубні щітки та пасти) , засоби для чистоти (порошки, білизна, рідину для миття посуду тощо). Діти ж найбільше раділи іграм, розмальовкам, фарбам, олівцям та іншій канцелярії.

У Долинському дитячому будинку «Теплий дім» (м. Долина, вул. Івасюка , 16) на гостей чекали дітки дошкільного та шкільного віку – діти-сироти та ті, що позбавлені батьківського піклування. Є тут декілька дітей-інвалідів, аутистів, діток з ДЦП. На території будинку красуються теплиці, зеленіє виноградник. Тут діти разом із дорослими навчаються вирощувати городину, є велика конюшня. Взагалі тварини – це особлива тема для цього дитячого закладу. Адже кожна окрема група обов'язково має папугу, канарку чи морську свинку, черепашку або акваріум з рибками. Вразило, що діти не просили щось для себе. Вони дуже хотіли, щоб ми допомогли їм із кормом для їхніх улюбленців. Адже на їхнє годування вони витрачають всі кишенькові кошти! А ще гріє серце той факт, що кожного вихованця Будинку навіть після того, як він виростає і залишає ці стіни, продовжують провідувати і допомагати порадою. Деякі вихованці, здобувши професію, повертаються у Будинок працювати. Наприклад, тамтешній психолог — вихованка цього ж будинку.

За побажаннями мешканців ми привезли їм миючі та чистячі засоби, памперси, розвиваючі ігри та енциклопедії, фрукти, та звичайно трохи корму для тваринок. «Колібріс піклується» у 2017 році розпочався у червні і триватиме два місяці.

У вас є можливість допомагати діткам-сиротам - купуйте товари наших торгових марок, а 10 копійок з кожної одиниці товару буде спрямовано на потреби інтернатів. Наші власні торгові марки – це «НАШ ПРОДУКТ», «Аліска», «ВІО лайф», «Еколенд», «Каравела», «Достаток», «Економка», «Ла ванта».

Ваше слово: