Дитячий футбольний клуб «Фортуна», м. Луцьк.

Спорт для дітей це дуже важливо - формується характер, амбіції, тіло загартовується та міцніє! Коли до ТД «Аванта» звернулися за підтримкою дитячої футбольної команди, ми довго не думали. У клубі "Фортуна" на чолі з тренером Іваном Мартинюком займаються 25 хлопчаків віком 5-7 років. Їх перший турнір - «Кубок ФК «Адреналін» 2017», який відбувся 1-2 червня. Юні футболісти, не зважаючи на титулованість суперників, змогли показати згуртовану та сильну гру.

Поразка від чемпіона на початку 0-4, зробила «Фортуну» впертішою і перемога вже у наступному матчі була за ними 1-0. На другий ігровий день хлопці розпочали з програшу «Олімпії», однак у вирішальній для себе грі, наші футболісти боролись до останнього та здобули перемогу 3-1 у команди з смт. Смига (Рівненської область), тим самим виборовши почесне третє місце у турнірі! І це лише перший турнір! Вітаємо хлопців з дитячого футбольного клубу «Фортуна» та тренерів команди! Віримо у ваше майбутнє! Бажаємо і далі тренуватися, гартувати характер та перемагати! А «Колібріс» буде з вами! Тримаємо кулаки й вболіваємо за ваші успіхи!

Хто хоче мати вдома талановитого футболіста - запрошуємо до клубу «Фортуна»! Тренування проходять у Луцьку на спортивних майданчиках шкіл 14 та 20 (район ЛПЗ).

Ваше слово: