Проект «Колібріс піклується 2017» ❤ Допомагаємо РАЗОМ дітям ЗНОВУ!

Проект «Колібріс піклується» наша мережа ініціювала на своє 15-ти річчя. ТД «Аванта» щорічно долучається до благодійних концертів, таборів, новорічних ранків та свят у дитбудинках тощо. Перший такий соціальний проект за допомогою наших покупців дозволив підтримати та забезпечити необхідними речами 10 спеціалізованих установ, де мешкають діти-сироти, неповно справні та інші обділені долею вихованці.

Рожище, Луцьк, Дрогобич, Надвірна, Долина, Голоби, Люблинці, Калуш, Коломия, Урвенна. У всіх цих містах, містечках та селищах живуть діти з дефіцитом любові та потребою іноді банальних та найнеобхідніших речей.

Так, у Волинському обласному спеціалізованому будинку дитини для дітей з ураженнями центральної нервової системи та порушенням психіки (м. Луцьк, вул. Короленка, 1) перебувають малюки віком до чотирьох років. Тут світ відкритий для обіймів і пригортань. А усмішок вам подарують просто так хоч сто – від діток, персоналу та керівника закладу. Тільки приходьте! Ми тут часті гості. Як завжди, дітки отримали фрукти, а заклад засоби для гігієни, мийки та чистки, прання, крани у душову кімнату та умивальники. Малюки брали нові книжечки та розглядали усміхнених звірят, просили почитати їм.

Діти з Дрогобицького дитячого будинку змішаного типу «Оранта» (м. Дрогобич, вул. Тарнавського, 37) малюють час від часу нам та передають свої роботи. Від останніх віє позитивом, радістю, сонячним теплом та простотою. Там небагато діток – 18, від 2 до 14 років. Памперси, засоби особистої гігієни – дитячі щітки, пасти, шампуні, мила, миючі та пральні засоби – це те, що замовила керуюча, а дітки раділи печиву, цукеркам, фруктам.

Про наступні заклади, які ми відвідували і яким ми РАЗОМ З ВАМИ допомагали, ми напишемо у наступній статті.

А сьогодні нагадуємо, що знову у вас є можливість допомагати діткам-сиротам. Адже «Колібріс піклується» у 2017 році розпочався у червні і триватиме два місяці. Купуйте товари наших торгових марок – «Наш продукт», «Економка», «Аліска», «Еколенд», «Каравела», «Достаток», «BIO life», «la Vanta», а 10 копійок з кожної одиниці товару буде спрямовано на потреби інтернатів.

Ваше слово: