Унікальне джерело здоров’я в період посту - це олія.

Унікальне джерело здоров’я в період посту і не тільки - це олія. А особливо лляна та кунжутна. Це здорово та корисно! Лляна олія — це і їжа, і ліки, і косметика! Вона має унікальний склад корисних елементів– вітаміни, мінерали, жирні кислоти, які цілюще впливають на стан шкіри, волосся, роботу внутрішніх органів і стан здоров’я в цілому. Олія льону – найважливіше джерело Омега-3 і Омега-6.

Лляна олія знижує рівень холестерину в крові, очищає судини, запобігає аритмії і розвитку цукрового діабету, позитивно впливає на нервову систему, зміцнює імунітет, сприяє схудненню, відновлює гормональний фон, зміцнює кістки, покращує зір.

А ще, уявіть собі, дуже ефективне лікування лляною олією ран, порізів і хвороб шкіри. А якщо Ви додасте лляну олію в маски для обличчя, то шкіра буде швидше оновлюватись, омолоджуватись, а дрібні зморшки розгладяться. Домашні маски для волосся з лляною олією зміцнять волосся, прискорять їх ріст. Лляна олія захищає шкіру від негативного впливу сонця і морозу.

Кунжутна олія також багата на мікроелементи, вітаміни А і Е, містить білки й натуральні антиоксиданти. Окрім позитивного впливу на серцево-судинну систему загалом, її можна ефективно застосовувати при мігренях, у боротьбі з гіпертонією, у лікуванні хвороб легень. Кунжутна олія і вода допоможуть упоратися з нав'язливим відчуттям голоду і активізувати схуднення.

У кулінарії ці дві олії рекомендують використовувати для приготування різних холодних страв – вінегретів, салатів, соусів. Важливо пам’ятати, що її не слід піддавати тепловій обробці, тому що олія втрачає свої корисні властивості. Лляну олію можна змішувати зі сметаною або майонезом, сиром і зеленню, заправляти нею каші. До кунжутної олії можна ще додавати кунжутне насіння. Одна-дві столові ложки будь-якої з цих олій забезпечать організм добовою нормою необхідних ненасичених жирних кислот.

При виборі олії звертайте увагу щоб вона була першого холодного віджиму - така  найкорисніша. А також, щоб олія не містила жодних домішок і була на 100% натуральна. Прикладом натурального продукту високої якості є кунжутна  та лляна олія ТМ Наш Продукт, яку можна придбати у всіх супермаркетах Колібріс та 555.

Здоров’я Вам, будьте завжди позитивними, молодими та щасливими!)))

Ваше слово: