Торгова мережа Колібріс

Мережа супермаркетів «Колібріс» нараховує 43 магазина станом на 14 вересня 2017 р., які успішно працюють у Волинській, Львівській, Рівненській, Житомирській, Тернопільській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Вінницькій областях.
«Колібріс» - це класичний супермаркет торговельною площею до 1200 м2 та асортиментним рядом 8–12 тисяч найменувань продуктів харчування, товарів побутової хімії та супутньої групи. Також мережа «Колібріс» продає продукцію власного виробництва: м’ясні, кулінарні, кондитерські вироби, випічку.  Розвиває напрямок швидкого харчування клієнтів в супермаркетах (кафетерії) з більшою площею торгового залу, зокрема у містах Стрий, Бердичів та Дрогобич. Кафетерій враховує потреби всіх відвідувачів супермаркету, професійні кухарі пропонують широкий вибір гарячих і холодних страв і закусок, салати, сендвічі, піцу, каву, чай, фреш-соки, різноманітні десерти, випічку.

У мережі супермаркетів «Колібріс» діє бонусна програма, проводяться подарункові акції, зниження цін на товари підвищеного попиту. Крім того покупці отримують додаткові знижки на покупки у вихідні дні та до дня народження.Чому «Колібріс»? Насамперед Колібрі – це всюдисуща маленька, але найшвидша пташка в світі. Колібрі - це символ невгамовної працьовитості, який надихнув на створення великої торговельної мережі супермаркетів «Колібріс».

Ваше слово:

Коментарі  

 
-1 #1 мирослава 26.03.2016 20:18
в м Рава Руська львівської обл відкрили Колібріс,сьогод ні була 2 раз за покупками.ціни на вітринах не співпадають з цінами на касах.що саме цікаво,покупки робили разом з сестрою,той самий майонез рахують на різних кассах,по різних цінах,і ціна жодна не співпала,один компютер рахує інакше ніж другий.щоб купити мясне треба ходити і шукати продавців,щоб тобі відпустили товар.шкода,що такий гарний магазин себе так погано зарекомендував з перших днів.
Цитувати