Кубок Колібріс 2017 р.

У Луцькому спорткомплексі «Олімпія» 16-17 вересня 2017 р. відбувся Міжнародний турнір з парного тенісу Кубок «Колібріс». Це вже в 17-тий раз! Серед 26-ти пар учасників окрім лучан були гості з різних куточків України та й Білорусі.

Детальніше...

Сніданки з Колібріс

Осінь заполонила прогнози погоди, городи, гардероби та вже вмостилась у нашій свідомості. Слова «школа», «технікум», «універ» в наших домівках тепер звучать в рази більше.

Детальніше...

Актуальні вакансії

Гель ТМ La Vanta

Прання речей практично щоденний процес в кожному будинку. Причому чим більше сімейство, особливо з малими дітьми, тим прання ще більше і воно частіше.

Детальніше...

Гуртові ціни

Відтепер щодня за гуртовими цінами купуйте товари та отримуйте бонусні бали за ці покупки на картку Колібріс Клуб.

Детальніше...

Мінеральна вода

Не так давно з екранів телевізорів та в інтернеті з'явилось чимало інформації про користь води для організму. Ми чуємо про це, читаємо, але все ж таки до кінця не усвідомлюємо надважливості достатньої кількості води в організмі.

Детальніше...

Сири власних ТМ

Твердий сир – смачний кисломолочний продукт! Він може бути на канапках, у салатах, на піці, у спагеті чи вживатися окремо. Його можна їсти вдома, на роботі, на відпочинку тощо. Важко уявити, що сир споживали ще понад 4 тис. років тому.

Детальніше...

Снеки ТМ Аліска

Ми всі родом з дитинства. І майже всі обожнювали солодощі! Особливо у роки становлення незалежної України, адже тоді солодощів не продавалось аж стільки, як нині. Діти і зараз полюбляють морозиво, солодку вату, лимонад, кукурудзяні палички тощо.

Детальніше...

Дощовик

Злива - гостя примхлива!
Буває сонце жарить і без хмар,
На ніч же блискає і грому вже удар!))

У цих трьох рядках впізнається уся примхлива погода цьогорічного українського літа.))

Детальніше...


На даний момент 614 гостей на сайті

Акційна ціна з 14 по 27 вересня 2017 р.


НОВІ КОМЕНТАРІ