Мотивація!

Рік розпочався!) І вже півсічня минуло… А на роботу, ранній підйом, фізичні вправи (для форми після свят) настроїтись і досі важкувато. А тут ще холод завітав – ситуація досягнула піку!)) І ось починаємо шукати на кожен день якісь підбадьорення!

Детальніше...

Христос народився!

У ці будні робочі і водночас ще святкові дні - Різдвяні свята – працівників офісу ТзОВ «ТД «Аванта» особливо порадували колядники. Маленькі творчі особистості, справжні артисти з дошкільного закладу №18 м. Луцька завітали до нас.

Детальніше...

Актуальні вакансії

Дитячий футбол

Серед видів спорту, які підтримує та заохочує мережа «Колібріс», незмінне місце займає дитячий футбол. Про нові досягнення та досвід нашої команди «Універсал» на чолі з тренером Іваном Мартинюком.

Детальніше...

Благодійність

Проект «Чужих дітей не буває» під керівництвом громадської організації «Ми плюс» став уже звичною подією щороку у грудні. Перший етап – це збір продуктів харчування, одягу, іграшок у супермаркетах міста, зокрема й у магазинах «Колібріс».

Детальніше...

Добрі вчинки

Про проект «Чужих дітей не буває» ми вже вам розповідали. Це благодійний щорічний проект. У супермаркетах Луцька з 14 по 16 грудня проходив перший етап – збір продуктів харчування, одягу, іграшок для обділених діток, які потребують свята, а також для людей похилого віку.

Детальніше...

Благодійний концерт

Ось завершився і другий етап благодійного проекту «Чужих дітей не буває». Фіналом його став Різдвяний концерт для малозабезпечених сімей у готелі «Світязь». Зал був повний.

Детальніше...


На даний момент 133 гостей на сайті

Акційна ціна з 18 по 31 січня