Чай ТМ Достаток

Чай – це традиційний напій для любої пори року! Особливо смачний чай з трав з різноманітними властивостями - вітамінний та лікувальний, тонізуючий або заспокійливий, зігріваючий у прохолодні вечори чи той, який втамовує спрагу у спеку. Для вас ми підготували трав’яні чаї ТМ "Достаток"!

Детальніше...

Сухарики Наш продукт

Сезон снеків та чогось смачненького у дітей та юнаків цілий рік. У молоді він припадає на літо. Адже старші за віком любителі пива смакують різні чіпси, горішки, сухарики та сушені морепродукти на природі, пікніках, прогулянках тощо.

Детальніше...

Актуальні вакансії

Літо, сонце, шашлики!

Відпочивати влітку – це головне завдання! На природі, на морі, на дачі! З дітками, з близькими, з колегами чи друзями! На шашлик, сосиски, канапки тощо. Щоб відпочинок вдався, варто продумати все наперед та скласти список завжди необхідних речей на природі. Не забудьте:

Детальніше...

Колібріс Клуб


Відтепер щодня за гуртовими цінами купуйте товари та ще й отримуйте бонусні бали за ці покупки на картку Колібріс Клуб. Ми робимо більше для Вас. Ласкаво просимо!

Детальніше...

Гуртові магазини


З 19 червня ще більше ГУРТових цін, ще більше ГУРТових магазинів! Більше пропозицій за найкращими цінами! БІЛЬШЕ товарів за ті самі гроші! ГУРТОВІ ЦІНИ діють в таких магазинах:

Детальніше...

Колібріс піклується

"Колібріс піклується" мережа Колібріс ініціювала на своє 15-ти річчя. ТД «Аванта» щорічно долучається до благодійних концертів, таборів, новорічних ранків та свят у дитбудинках тощо. Перший такий соціальний проект за допомогою наших покупців дозволив підтримати та забезпечити необхідними речами 10 спеціалізованих установ, де мешкають діти-сироти, неповно справні та інші обділені долею вихованці.

Детальніше...

Колібріс піклується. Ч.2

З червня ми разом з вами продовжуємо допомагати дитячим будинкам. Ви купуєте товари наших торгових марок, а 10 коп. з кожної одиниці товару буде спрямовано на підтримку спеціалізованих установ для дітей-сиріт.

Детальніше...


Сейчас 43 гостей онлайн

Акционная цена с 20 июля по 2 августа 2017 г.


НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

  • Постачальникам
    Добрый день! Прошу Вас рассмотреть коммерческое предложения от производителя декоративной салфетки ООО "ДАРПАК". Предложение отправил на e-mail boa@av... Подробнее
  • Умови повернення товару.
    Вітаю В якому з магазинів у Франківську можна купити шкарпетки ТwinSocks? Раніше купував постійно на Вовчинецькій, а зараз не має. В чому причина? Подробнее
  • Торгова мережа Колібріс
    Доброго дня! 1. Висловлюю подяку за встановлення полички для хлібо-булочних виробів для малозабезпечени х. Гарна можливість доппомогти! 2. Наполегливо... Подробнее