Бульбарики

Представляємо вам бульбарики - хрусткий перекус, який сподобається всім! Це снеки з пелет (картопля, пшениця, жито тощо) у вигляді маленьких квадратиків зі смаком бекону, сиру, сметани та зелені.

Детальніше...

Актуальні вакансії

Декілька порад

Відсвяткували Вербну неділю, «сперезали» рідних прутиками вербовими для здоров’я і готуємося до Великодня. Усі господині заклопотані святковим меню, а особливо головною обрядовою смакотою, окрасою стола – паскою.

Детальніше...

Лляна та кунжутна олія

лляна та кунжутна олія

Унікальне джерело здоров’я в період посту і не тільки - це олія. А особливо лляна та кунжутна. Це здорово та корисно! Лляна олія — це і їжа, і ліки, і косметика!

Детальніше...

Економити – просто!

ГУРТОВІ ЦІНИ - це найнижчі ціни у наших магазинах на все від 1 шт. у п’ятницю, суботу, неділю! ГУРТОВІ ЦІНИ діють в таких магазинах:

Детальніше...

Колібріс у м. Броди


30 березня особливо святковий день для нашого супермаркету у Бродах. Сьогодні йому виповнюється 10 років! Вітаємо колектив магазину!

Детальніше...

Соціальний проект

Соціальний проект ❤ Безкоштовний хліб

Мережа супермаркетів «Колібріс» взяла участь у новому соціальному проекті. З середини грудня у магазинах «Колібріс» та гуртівні «555» у м. Луцьку розміщено стійки, де наші покупці можуть купити та залишити хлібобулочні вироби для пенсіонерів. Останні ж можуть їх безоплатно взяти.

Детальніше..


Сейчас 62 гостей онлайн

Акционная цена с 27 апреля по 10 мая 2017 г.


НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

  • Постачальникам
    Добрый день! Прошу Вас рассмотреть коммерческое предложения от производителя декоративной салфетки ООО "ДАРПАК". Предложение отправил на e-mail boa@av... Подробнее
  • Умови повернення товару
    Вітаю В якому з магазинів у Франківську можна купити шкарпетки ТwinSocks? Раніше купував постійно на Вовчинецькій, а зараз не має. В чому причина? Подробнее
  • Торгова мережа Колібріс
    Доброго дня! 1. Висловлюю подяку за встановлення полички для хлібо-булочних виробів для малозабезпечени х. Гарна можливість доппомогти! 2. Наполегливо... Подробнее