Скористайся пошуком, щоб знайти потрібний товар. Дані про товар під фото (натискай для збільшення)

Кава ТМ «Еколенд» із зерен арабіки з Бразилії та робусти з Колумбії.

Щоранку мільйони людей починають свій день з горнятка міцної кави. Хтось запарює у кружці вдома, хтось користується кавоваркою, туркою, інші - ходять в улюблену кав’ярню. Сьогодні більша частина кавоманів обрали свій вид кави - арабіку, робусту, суміш.

А ми презентуємо вам новинку від мережі «Колібріс» - каву ТМ «Еколенд» із зерен арабіки з Бразилії та робусти з Колумбії. У нас дві кави - АРАБІКА (склад: 75% арабіки, 25% робусти) та ЕСПРЕСО (склад: 75% робусти та 25% арабіки). Зверніть увагу - кава ТМ «Еколенд» обсмажується за 5 діб до дати фасування. Адже найкраща кава – щойно обсмажена. Ми обрали для вас найкращу каву різних видів.

А за смачною кавою можна почитати цікавинки про улюблений напій. Отож, кава – товар, який найбільше продається після нафти. Щодня в усьому світі випивається 2,25 млрд горняток кави. 25 мільйонів осіб працюють у кавовій індустрії. Найбільша чашка кави була виготовлена 15 жовтня 2010 року в Лас-Вегасі, США. Вона була об'ємом 7 608 літрів, що дорівнює 32 160 звичайних чашок.

Оноре де Бальзак, французький письменник, дуже любив каву і випивав більш, ніж 20 горняток в день. Він був переконаний, що це сприяло його натхненню. А Людвіг Ван Бетховен, німецький композитор і піаніст, варив каву завжди з 64 зерен кави.

Сьогодні кофеїн успішно використовується в медицині і входить до складу більше двадцяти лікарських препаратів, що сприяють відновленню деяких функцій організму людини.

Пийте каву, якісну каву! У мережі «Колібріс» це кава ТМ «Еколенд». Бадьорого вам дня!

Ваш «Колібріс».

Ваше слово: