Скористайся пошуком, щоб знайти потрібний товар. Дані про товар під фото (натискай для збільшення)

Мінеральна вода Шаянська та Поляна Купель-5 ТМ Еколенд

Не так давно з екранів телевізорів та в інтернеті з'явилось чимало інформації про користь води для організму. Ми чуємо про це, читаємо, але все ж таки до кінця не усвідомлюємо надважливості достатньої кількості води в організмі. Серед першопричин поповнювати свій організм водою - це бадьорість, ліки від головного болю, очищення організму, здоров'я серця, судин, здорова шкіра втрата зайвої ваги, відсутність проблем з травленням тощо.

Ми п'ємо різну воду: водопровідну, фільтровану, артезіанську, джерельну, мінеральну тощо. Водопровідна вода часто буває шкідливою і непридатною до споживання. ЇЇ важко назвати питною.

Вода, що пройшла фільтрацію, абсолютно чиста, проте "мертва". Тому після очищення вода проходить через картридж, де насичується мінералами, кальцієм, іонами, киснем тощо - вона стає схожою по властивостям на природну. Мінеральна вода прозора на вигляд, не має запаху. Природну мінеральну воду краще пити прямо з джерела, вона має дійсно лікувальні властивості. Сучасні технології дозволяють бутилювати її, розділяючи на два види: мінеральна столова, лікувально-столова. Перша вода може використовуватися для щоденного пиття і приготування їжі, друга ж лише з лікувальною метою та лише за призначенням лікаря.

У нас в мережі супермаркетів «Колібріс» та «555» з'явилась нова мінеральна вода - Шаянська та Поляна Купель-5 у зручній 1.5 л ПЕТ пляшці. Ця вода видобувається із свердловини глибиною 200 м, вона збагачена мінералами натрію, кальцію, хлору, кремнію. Рекомендуємо для щоденного пиття мінімум 1,5 л на день! На полицях супермаркетів нашої мережі ви знайдете тільки корисну для організму воду, а саме: питну, йодовану, джерельну та мінеральну власних торгових марок "Наш Продукт" та "Еколенд".

Будьте здорові!

Ваше слово: